Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. szkoleń

WB Electronics S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń dla klientów firmy

  • przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń dla klientów wewnętrznych

  • opracowywanie materiałów szkoleniowych i dydaktycznych

  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji oraz ewidencji szkoleń

  • współpraca z kadrą kierowniczą w celu dopasowania programów szkoleń do konkretnych projektów

  • wsparcie zespołu R&D w testowaniu, uruchamianiu oraz wdrażaniu systemów teleinformatycznych

  • prace administracyjno-biurowe

  • dbanie o budowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • wykształcenie wyższe

  • język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • znajomość obsługi pakietu Ms Office

  • prawo jazdy kat. B

  • aktualny paszport

  • zdolność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w działaniu, kreatywność, doskonała organizacja pracy

  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

  • silna motywacja i chęć rozwoju

  • profesjonalne podejście do pełnionych obowiązków

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe w zakresie psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi, dydaktyki lub podobne

  • znajomość języka angielskiego poparta certyfikatem

  • mile widziana znajomość innych języków obcych

  • znajomość branży i środowiska wojskowego

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń lub/i przekazywania wiedzy

  • praktyczna znajomość aktualnych metod, technik i narzędzi szkoleniowych

  • certyfikacja szkoły trenerskiej i/ lub coachingu

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej, stabilnej firmie

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych w tym np. dofinansowanie wypoczynku dla Ciebie i Twoich dzieci, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, opieka medyczna i inne

  • pracę nad innowacyjnymi projektami w profesjonalnym zespole

  • realizację ambitnych zadań pozwalających na wykorzystanie posiadanego potencjału

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość udziału w różnego rodzaju szkoleniach i kursach

  • kultura organizacyjna oparta na współpracy i koleżeństwie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

Szkolenia wewnętrzne, które oferujemy naszym pracownikom

  • wprowadzające – skierowane do nowych pracowników. Ich celem jest przekazanie informacji o produktach firmy i zasadach organizacji poszczególnych procesów zgodnie z wymogami ISO

  • bezpieczeństwa pracy i ochrony informacji – skierowane do wszystkich pracowników firmy

  • specjalistyczne – rozwijające konkretne umiejętności i pogłębiające fachową wiedzę niezbędną do wykonywania pracy

  • językowe – pozwalające na doskonalenie znajomości języka angielskiego

Prosimy nadsyłać dokumenty z dopiskiem „Specjalista ds. szkoleń” .

WB Electronics S.A. to polski producent nowoczesnych technologii specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla wojska.

Przewiń do profilu firmy