Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. szkoleń

WB Electronics S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń dla klientów firmy
  • przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń dla klientów wewnętrznych
  • opracowywanie materiałów szkoleniowych i dydaktycznych
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji oraz ewidencji szkoleń
  • współpraca z kadrą kierowniczą w celu dopasowania programów szkoleń do konkretnych projektów
  • wsparcie zespołu R&D w testowaniu, uruchamianiu oraz wdrażaniu systemów teleinformatycznych
  • prace administracyjno-biurowe
  • dbanie o budowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • wykształcenie wyższe
  • język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość obsługi pakietu Ms Office
  • prawo jazdy kat. B
  • aktualny paszport
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu, kreatywność, doskonała organizacja pracy
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • silna motywacja i chęć rozwoju
  • profesjonalne podejście do pełnionych obowiązków

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe w zakresie psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi, dydaktyki lub podobne
  • znajomość języka angielskiego poparta certyfikatem
  • mile widziana znajomość innych języków obcych
  • znajomość branży i środowiska wojskowego
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń lub/i przekazywania wiedzy
  • praktyczna znajomość aktualnych metod, technik i narzędzi szkoleniowych
  • certyfikacja szkoły trenerskiej i/ lub coachingu

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej, stabilnej firmie
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych w tym np. dofinansowanie wypoczynku dla Ciebie i Twoich dzieci, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, opieka medyczna i inne
  • pracę nad innowacyjnymi projektami w profesjonalnym zespole
  • realizację ambitnych zadań pozwalających na wykorzystanie posiadanego potencjału
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość udziału w różnego rodzaju szkoleniach i kursach
  • kultura organizacyjna oparta na współpracy i koleżeństwie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport

Szkolenia wewnętrzne, które oferujemy naszym pracownikom

  • wprowadzające – skierowane do nowych pracowników. Ich celem jest przekazanie informacji o produktach firmy i zasadach organizacji poszczególnych procesów zgodnie z wymogami ISO
  • bezpieczeństwa pracy i ochrony informacji – skierowane do wszystkich pracowników firmy
  • specjalistyczne – rozwijające konkretne umiejętności i pogłębiające fachową wiedzę niezbędną do wykonywania pracy
  • językowe – pozwalające na doskonalenie znajomości języka angielskiego

Prosimy nadsyłać dokumenty z dopiskiem „Specjalista ds. szkoleń” .

WB Electronics S.A.

WB Electronics S.A. to polski producent nowoczesnych technologii specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla wojska.

Specjalista ds. szkoleń, Warszawa