Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Szkoleń

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    top

    Oferujemy:

    benefit
    system

    opiekę
    medyczną

    ubezpieczenie
    grupowe

    umowę o pracę

    szkolenia

    imprezy
    integracyjne

    dobrą atmosferę

    rozwój

    międzynarodowe
    środowisko

    codzienne
    wyzwania

    owoce

    pyszną kawę
    i herbatę

    Twoje obowiązki:

    • Rozpoznanie, analiza i rekomendacja działań szkoleniowych
    • Generowanie rozwiązań i inicjatyw szkoleniowych
    • Tworzenie planów szkoleniowych
    • Przygotowanie organizacyjne szkoleń
    • Przygotowanie materiałów szkoleniowych i prezentacji
    • Monitorowanie efektywności szkoleń i ich terminowość
    • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie szkoleń
    • Wdrażanie nowych pracowników
    • Szkolenie partnerów
    • Prowadzenie ewidencji szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz przygotowywanie innych wymaganych zestawień

    Wymagamy:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia, socjologia, ekonomia, marketing
    • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń, warsztatów sprzedażowych, szkoleń wdrożeniowych
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • Bardzo dobra znajomość obsługi Power Point i/lub innych narzędzi do tworzenia prezentacji (Articulate, Prezi)
    • Umiejętność wykorzystywania innowacyjnych, niestandardowych rozwiązań w procesie projektowania prezentacji multimedialnych
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i w utrzymywaniu dobrych relacji
    • Umiejętność analitycznego, logicznego myślenia i oceny faktów
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Wysoka orientacja na cel
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Asertywność
    • Dokładność

    Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, nie czekaj, aplikuj!

    bottom
    Znajdziesz nas na:
    digitalcaregroup.pl

    Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Digital Care sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 48. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, na podstawie Twojej zgody na ich przetwarzanie. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Pamiętaj, że przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, prawo żądania sprostowania lub usunięcia Twoich danych osobowych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych oraz prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna pod adresem: https://digitalcaregroup.pl/wp-content/uploads/2018/06/dc-pl.pdf