Oferta pracy

SZKOL/02/2021
Podstawą prawną obowiązku informacyjnego jest rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako RODO. Administrator danych: administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest EL-Service Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Towarowej 35, 61-896 Poznań, NIP: 7831678056. Inspektor ochrony danych osobowych: administrator powołał inspektora ochrony danych, z którym każda osoba fizyczna może się skontaktować w celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania jej danych osobowych. Kontakt z inspektorem ochrony danych możliwy jest w formie tradycyjnej (pod adresem fizycznym administratora danych), lub pod adresem e-mail: [email protected]a.pl. Podstawa przetwarzania danych osobowych: w związku z procesem rekrutacyjnym Pani/Pana dane osobowe, przetwarzać będziemy w zakresie wskazanym w przepisach kodeksu pracy (podstawa prawna art. 221 § 1 kodeksu pracy, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c) RODO. W przypadku podania przez Panią/Pana dodatkowych danych osobowych wykraczających poza przepisy kodeksu pracy, będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody – zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Odbiorcy danych osobowych: odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy administratora danych, a także podmioty wspierające administratora danych w procesie rekrutacji (świadczące usługi IT, serwisowe, administracyjne). Okres przechowywania danych osobowych: Pani/Pana dane osobowe będziemy przetwarzać przez cały okres trwania procesu rekrutacji tj. maksymalnie do 31.05.2021r., a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji dokumenty aplikacyjne będziemy przetwarzać do dnia 31.12.2021r.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
EL-Service Sp. z o.o. (E. LECLERC)

Specjalista ds. szkoleń wewnętrznych

EL-Service Sp. z o.o. (E. LECLERC)O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 24 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznanie się z programem BackOffice dla sklepów

  • Przeprowadzenie szkoleń wdrożeniowych w sklepach w całej Polsce

  • Wsparcie użytkowników podczas wdrożenia systemu

  • Wsparcie merytoryczne Działu Helpdesk

  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych

  • Kontakt z komórką wsparcia we Francji

  • Prowadzenie szkoleń uzupełniających

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność i mobilność (wyjazdy do sklepów na terenie całej Polski)

  • Samodzielność i inicjatywa

  • Umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy

  • Co najmniej jedno z poniższych:

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

  • znajomość zasad współpracy sieci handlowych z dostawcami, organizacji sieci handlowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w handlu detalicznym

To oferujemy

  • Udział w dużym, międzynarodowym projekcie

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na około 2 lata

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie do kart sportowych

  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • bony zakupowe na święta

El – Service jest Centrum Usług dla francuskiej sieci super i hipermarketów spożywczo przemysłowych E.Leclerc.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

co to?