Oferta pracy

Specjalista ds. Taboru i Ubezpieczeń

Pawtrans Holding sp. z o.o. O firmie

  • Poniatowa, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Pawtrans Holding zatrudni:
Specjalista ds. Taboru i ubezpieczeń
Miejsce pracy: Poniatowa, lubelskie

Opis stanowiska:

  • praca w oddziałach firmy Poniatowa i Grójec
  • gospodarka sprzętowo-eksploatacyjna
  • nadzór nad powierzonym taborem
  • bezpośredni kontakt z innymi oddziałami, klientami oraz kierowcami
  • koordynacja napraw serwisowych
  • koordynacja zapadalności terminów
  • nadzór nad systemami telematycznymi
  • obsługa likwidacji szkód komunikacyjnych

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w branży ubezpieczeniowej,
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość branży transportowej
  • znajomość podstawowych przepisów dotyczących reklamacji, gwarancji, rękojmi
  • komunikatywność oraz doświadczenie w pracy zespołowej;
  • biegła obsługa MS Office, Excel,
  • zorientowanie na wyniki i wysoką jakość realizowanych zadań;
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii C+E będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • mile widziany kontrakt
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy