Specjalista ds. Taryfikacji Ubezpieczeń

Generali O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Specjalista ds. Taryfikacji Ubezpieczeń

Twoje zadania

  • Tworzenie oraz testowanie modeli ryzyka oraz modeli optymalizacyjnych dla produktów ubezpieczeń majątkowych
  • Monitoring wpływu wdrożonych zmian na rentowność i wyniki sprzedażowe
  • Tworzenie algorytmów i narzędzi do wyceny on-line (m. in. w oprogramowaniu Earnix)
  • Analiza dużych zbiorów danych i przygotowywanie raportów
  • Przygotowanie rekomendacji do podjęcia kluczowych decyzji
  • Współpraca z Departamentem Produktu, Departamentem IT oraz z Siecią Sprzedaży

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych (matematyka, metody ilościowe etc.)
  • Doświadczenie w pricingu majątkowym lub na podobnym stanowisku
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Doświadczenie w analizie danych (GLM, GBM, lasy losowe etc.)
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Znajomość języka SQL oraz R, SAS 4GL lub Python
  • Znajomość programów taryfikacyjnych (Earnix, Emblem) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Otwartość, komunikatywność oraz poczucie humoru

Twoje korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę pracy na samodzielnym stanowisku oraz duże wsparcie merytoryczne dla kandydatów z mniejszym doświadczeniem

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy