Oferta pracy

Specjalista ds. technicznego nadzoru nad nieruchomościami

Re Alloys spółka z o.o.O firmie

  • Łaziska Górne

    Łaziska Górne, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie nieruchomościami firmy

  • opiniowanie, prowadzenie i nadzór nad inwestycjami rozwojowymi i modernizacyjnymi infrastruktury budowlanej

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji majątku nieruchomego

  • wykonywanie przeglądów technicznych

  • planowanie i nadzór nad budżetem utrzymania majątku

  • zarządzanie remontami budynków (typowanie obiektów, opracowanie planów remontowych)

  • zbieranie ofert na roboty budowlane i usługi niezbędne do właściwego funkcjonowania nieruchomości oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej w ramach obowiązujących procedur

  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA PRO

  • nadzór nad realizacją/odbieranie prac remontowych i usług wykonywanych na obiektach

Nasze wymagania

  • Znajomość ustaw i procedur niezbędnych do zarządzania infrastrukturą

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość programu NORMA PRO

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność, wielozadaniowość, wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy, rzetelność, zaangażowanie i zorganizowanie,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności z premią kwartalną

  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach grupy kapitałowej

  • Bogaty pakiet benefitów: niezbędne narzędzia do pracy, bezpłatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, fundusz świadczeń socjalnych z wczasami „pod gruszą” i świadczeniami okolicznościowymi

  • Bezpłatny parking oraz pyszną kawę

Re Alloys spółka z o.o.

Re Alloys sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Luma Holding skupiającej w swoim portfolio spółki z sektorów Metallurgical Industry, Ventures oraz Automotive. Podstawową działalnością spółki jest produkcja żelazostopów na bazie krzemu. Wytwarzamy żelazostopy niszowe o wysokiej czystości i specjalnym składzie chemicznym, mające zastosowanie w branżach przemysłu wysokich technologii. Naszymi głównymi odbiorcami są producenci stali, przemysł motoryzacyjny, zbrojeniowy i lotniczy.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze technicznej i menadżerskiej znającej rynek żelazostopów oraz proces produkcyjny jesteśmy zaufanym, cenionym w branży producentem żelazostopów w Europie.

Wykorzystujemy innowacyjne technologie, które są wydajne i przyjazne dla środowiska.

Przewiń do profilu firmy