Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. technicznego nadzoru nieruchomości

AMW TBS "KWATERA"O firmie

6 000–7 500
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów technicznych,
  • dokonywanie czynności związanych z przekazywaniem/zdawaniem lokali,
  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA PRO,
  • nadzór nad realizacją/odbieranie prac remontowych i usług wykonywanych na zasobie,
  • sporządzanie ocen technicznych usterek występujących na zarządzanym zasobie,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej niezbędne do właściwego funkcjonowania nieruchomości w ramach procedur zamówień publicznych.

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej - bezwzględnie wymagane
  • lub
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych ¬– bezwzględnie wymagane
  • lub
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych ¬– bezwzględnie wymagane
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
  • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook) – w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę, NORMA PRO
  • prawo jazdy kat. B oraz możliwość dysponowania własnym samochodem – mile widziana (rekompensowane finansowo przez pracodawcę),
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, dobra organizacja czasu pracy, rzetelność.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat,
  • szkolenia zawodowe,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • finansowanie opłat za składki członkowskie za przynależność do izby inżynierów,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet socjalny
  • karty sportowe.

AMW TBS "KWATERA"

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. powstała jako spółka celowa, której zadanie statutowe to realizacja inwestycji mieszkaniowych, przeznaczonych na zakwaterowanie żołnierzy, przy użyciu środków innych, niż dotacje pochodzące z budżetu MON.

Jesteśmy spółką prawa handlowego działającą w formie Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Źródła finansowania to środki własne oraz kredyty komercyjne z banków zarządzających państwowymi funduszami celowymi.

Od lat działamy również na rynku komercyjnym, a naszymi partnerami w biznesie są Wspólnoty Mieszkaniowe, instytucje, deweloperzy oraz właściciele nieruchomości.

Specjalista ds. technicznego nadzoru nieruchomości, Warszawa