Oferta pracy

Specjalista ds. Technicznego Utrzymania Budynku

Netia

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie utrzymania technologii budynkowych w prawidłowym stanie technicznym tj. instalacje elektryczne, rozdzielnie główne, UPS-y, agregaty prądotwórcze, instalacje wentylacji, klimatyzacje oraz urządzenia telekomunikacyjne

  • koordynacja prac związanych z wykonywaniem okresowych przeglądów i pomiarów stanu technicznego elementów infrastruktury technicznej i telekomunikacyjnej,

  • koordynacja prac związanych z wykonywaniem remontów, napraw, konserwacji systemów i urządzeń technicznych oraz telekomunikacyjnych,

  • dokonywanie analiz wystąpienia awarii oraz ich przyczyn,

  • współpraca i nadzór nad serwisami zewnętrznymi,

  • udział w projektach inwestycyjnych

  • raportowanie zgodnie z procedurami obowiązującymi w Grupie Netia,

  • prowadzenie bazy w zakresie technologii budynkowej (raporty z przeglądów, zgłaszanie zaległości i opóźnień wykonania prac, weryfikacja protokołów itd.)

  • współpraca przy tworzeniu miesięcznych harmonogramów przeglądowych

  • tworzenie prezentacji, analiz, zestawień oraz raportów zbiorczych na potrzeby Działu

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne / wyższe techniczne,

  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technologii budynkowych,

  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, UPS-ów, agregatów prądotwórczych, niskoprądowych

  • wiedza na temat zagadnień elektro-energetycznych dotyczących obszaru zasilania w branży telekomunikacyjnej,

  • uprawnienie energetyczne zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV.

  • umiejętności obsługi komputera – pakiet Office, World ,Exel),j,

  • dokładność w realizacji zadań,

  • dyspozycyjność, samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje) i diagnozowania przyczyn awarii,

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu oraz firm współpracujących),

  • praca w zgranym Zespole profesjonalistów,

  • możliwość rozwoju umiejętności i zdobycia doświadczenia zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne