Oferta pracy

Specjalista ds. Technicznego Utrzymania Nieruchomości

NetiaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Zadania:

  • bieżące utrzymanie, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych;
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń;
  • dokonywanie codziennych i cotygodniowych inspekcji budynku oraz urządzeń pod względem sprawności technicznej, obsługa procesu naprawy;
  • wykonywanie drobnych prac budowlanych (malowanie, układanie glazury, terakoty itp.), hydraulicznych i ślusarskich (wymiana klamek, zawiasów, regulacja samozamykaczy oraz konserwacyjnych (koszenie trawy, prace porządkowe);
  • wykonywanie bieżących napraw oraz montaż mebli biurowych i urządzeń biurowych;
  • usuwanie awarii;
  • współpraca i nadzór nad serwisami zewnętrznymi;
  • raportowanie zgodnie z procedurami obowiązującymi w Spółce;
  • praca w trybie mobilnym – obiekty w Warszawie oraz wyjazdy jednodniowe w obiektach w Polsce północnej i centralno – wschodniej.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne / wyższe techniczne;
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości;
  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych;
  • podstawowa znajomość systemów BMS;
  • uprawnienie energetyczne zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV.;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje);
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętności obsługi komputera – pakiet Office, World, Exel.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Szkolenia i rozwój
  • Przyjazny tryb wdrożenia
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w zgranym zspole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku
  • W przypadku stanowisk handlowych: atrakcyjny system prowizyjny oparty o realizację celów sprzedażowych
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Atrakcyjna oferta na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu

Ogłoszenie archiwalne