Oferta pracy

Specjalista ds. technicznego wsparcia biura - Kierowca

Astaldi -Oddział w PolsceO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Astaldi S.p.A, Oddział w Polsce jest częścią międzynarodowej grupy Astaldi, która na całym świecie zatrudnia ponad 11 000 pracowników i prowadzi działalność w 23 krajach, realizując najważniejsze projekty budowlane.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. technicznego wsparcia biura / Kierowca
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • wsparcie Koordynatora ds. Administracji w zakresie zapewnienia sprawnego funkcjonowania biura, w tym dokonywanie drobnych napraw,
  • współpraca z administratorem budynku oraz dostawcami mediów i innych usług,
  • zarządzanie flotą samochodową, głównie w zakresie przeglądów i napraw,
  • okazjonalny przewóz osób (pracowników i gości),
  • dostarczanie dokumenatcji do urzędów i instytucji,
  • inne prace zlecone związane ze stanowiskiem.

Oczekiwania:

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pakiet świadczeń dodatkowych, tj.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy