Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Klienta z j. angielskim (I-sza linia Wsparcia)

Perfect Gym Solutions S.A.

4 0004 600 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Franciszka Klimczaka 1

Wilanów

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zapytań od klientów poprzez www, chat, telefon, email.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz terminowości rozwiązań.

  • Rozwiązywanie zgłoszeń związanych z aplikacjami i urządzeniami powiązanymi z naszym produktem.

  • Diagnozowanie błędów powiązanych z funkcjonowaniem wspieranego produktu.

  • Współpraca merytoryczna z zewnętrznymi dostawcami w ramach rozwiązywanych problemów.

Nasze wymagania

  • Średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego – min. poziom B2 – warunek konieczny.

  • Zaawansowana znajomość języka polskiego - min. poziom C1 – warunek konieczny.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Wysoki poziom kultury osobistej.

  • Sumienność, odpowiedzialność i terminowość.

  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu, zadań i zarządzania priorytetami.

  • Zamiłowanie do rozwiązywania problemów i przedstawiania najlepszych rozwiązań.

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z system operacyjnym Windows 8.x/10/11.

  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych w tym języka SQL.

  • Doświadczenie w obsłudze klienta.

  • Doświadczenie w pracy z MS Excel.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat (umowa o pracę / umowa zlecenie).

  • Przestronną i nowoczesną przestrzeń biurową w atrakcyjnej lokalizacji – Wilanów.

  • Możliwość kreatywnej pracy nad rozwojem oprogramowania używanego na całym świecie.

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole.

  • Prywatną opiekę medyczną i opiekę dentystyczną za symboliczną dopłatą.

  • Kartę sportową Multisport (do wyboru kilka wariantów).

  • Owoce oraz kawę

Perfect Gym Solutions S.A. to firma oferująca wszechstronne i zaawansowane technologicznie rozwiązanie do zarządzania m.in. klubami fitness, obiektami sportowymi. Naszym celem jest wspieranie rozwoju naszych klientów oraz pomoc w nadążaniu za najnowszymi światowymi trendami w zakresie oprogramowania. Naszej marce zaufało już ponad 1000 klientów w ponad 50 krajach świata, obsługujących ponad 4 mln użytkowników.

Przewiń do profilu firmy