Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Klienta ze znajomością j. angielskiego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Perfect Gym Solutions S.A.to firma oferująca wszechstronne i zaawansowane technologicznie rozwiązanie do zarządzania m.in. klubami fitness, obiektami sportowymi. Naszym celem jest wspieranie rozwoju naszych klientów oraz pomoc w nadążaniu za najnowszymi światowymi trendami w zakresie oprogramowania. Naszej marce zaufało już ponad 1000 klientów w 40 krajach świata, obsługujących ponad 2 mln klientów.

    Location: Warszawa
    top
    top

    Opis stanowiska

    • Codzienny kontakt z Klientami poprzez email, telefon i chat
    • Rejestrowanie i rozwiązywanie problemów technicznych zgłoszonych przez Klientów
    • Identyfikowanie obszarów i usług wymagających rozwoju oraz przekazywanie informacji do Działu Rozwoju Produktu
    • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta oraz jakości i terminowości rozwiązań

    Oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, pozwalająca na swobodne komunikowanie się z Klientami z zagranicy
    • Gotowość do pracy zmianowej i w weekendy
    • Doświadczenie w pracy w dziale wsparcia Klienta
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • Dobra znajomość zagadnień związanych z system operacyjnym Windows 7/8.x lub 10 i instalacją oprogramowania
    • Doświadczenie w pracy z MS Excel
    • Sumienność, odpowiedzialność i terminowość
    • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu i zadań, zarządzania priorytetami
    • Zamiłowanie do rozwiązywania problemów i przedstawiania najlepszych rozwiązań

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych w tym język SQL
    • Doświadczenie w pracy w modelu Saas
    • Znajomość systemów klasy CRM

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowie o pracę na pełen etat
    • Możliwość kreatywnej pracy nad innowacyjnym projektem dla międzynarodowego Klienta
    • Organizację zgodną z metodykami zwinnymi (agile/scrum)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
    • Realny wpływ na rozwój projektu oraz ciągły kontakt z najnowszymi technologiami
    • Prywatną opiekę medyczną i wyjścia integracyjne

    Odwiedź Nas: www.perfectgym.com

    Administratorem Danych Osobowych jest Perfect Gym Solutions SA z siedzibą w Warszawie (kontakt: Klimczaka 1, 02-797 Polska). Dane kontaktowe urzędnika ds. Ochrony danych osobowych: [email protected]
    Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Konsekwencją braku podania danych osobowych będzie niemożność przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 par. 1 lit. a i c rozporządzenia ogólnego w sprawie ochrony danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO / GDPR).

    Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do sprostowania, usuwania, przetwarzania limit, prawo do przekazania danych, prawo do sprzeciwu, prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zostało to dokonane na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    Masz prawo złożyć skargę dotyczącą przetwarzania danych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
    Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji, ale nie dłużej niż trzy miesiące od daty wysłania CV.
    Za zgodą kandydatów w ciągu 1 roku od zakończenia procesu rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
    Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały automatycznemu przetwarzaniu.

    Dodaj następujące oświadczenie:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim wniosku o pracę przez Perfect Gym Solutions SA z siedzibą w Warszawie (kontakt: Klimczaka 1, 02-797 Polska) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych, proszę
    dołączyć drugie oświadczenie z następującą treścią: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim wniosku o pracę przez Perfect Gym Solutions SA z siedzibą główną w Warszawie (kontakt: Klimczaka 1, 02-797 Polska) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym na inne stanowiska.