Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży

Aiton Caldwell S.A.O firmie

  • Stępińska 22/30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Aiton Caldwell S.A.

Stępińska 22/30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie merytoryczne i techniczne Zespołu Sprzedaży w zakresie oferowanych produktów i usług, w tym przede wszystkim za:

  • wsparcie Zespołu Sprzedaży w rozmowach z Klientem w obszarze zagadnień technicznych i telekomunikacyjnych,

  • opracowanie koncepcji rozwiązań technicznych zgodnych z potrzebami Klienta,

  • prowadzenie szkoleń i prezentacji w zakresie oferowanych przez firmę produktów,

  • testowanie urządzeń abonenckich,

  • przekazywanie systemów do testów oraz tworzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • absolwent kierunków telekomunikacyjnych, informatycznych lub pokrewnych, który:

  • chce pracować na styku biznesu i techniki,

  • posiada wiedzę z zakresu zagadnień telekomunikacyjnych oraz działania systemów VoIP,

  • posiada wiedzę z zakresu sieci LAN/WAN,

  • posiada doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • potrafi współpracować oraz posiada wysoką orientację na Klienta.

Mile widziane

  • znajomość protokołu SIP,

  • znajomość branży Call/Contact Center.

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i znanej firmie dostarczającej autorskie rozwiązania telekomunikacyjne klientom biznesowym,

  • Samodzielność działania i wpływ na strategię rozwoju naszych produktów, możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań,

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami,

  • Szkolenia,

  • Przyjazną atmosferę i niezawodny zespół !

  • oraz kartę sportową, prywatną opiekę zdrowotną i kawę „no-limit” 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Aiton Caldwell S.A. to firma działająca w sektorze ICT o unikatowym na polskim rynku profilu działalności. Tworzymy profesjonalny zespół ludzi łączących doświadczenie, pasje, ceniących pracę w grupie, nowe pomysły i kreatywną atmosferę. Tworzymy, wykorzystujemy i rozwijamy własne rozwiązania technologiczne. Byliśmy wielokrotnie nagradzani za innowacyjność swoich projektów. Zostaliśmy wyróżnieni m.in. tytułem Pracodawcy Roku 2012, Lidera Przedsiębiorczości 2015, Geparda Biznesu 2016.

Przewiń do profilu firmy