Specjalista ds. Technicznej Likwidacji Szkody – Rzeczoznawca

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie ocen technicznych, wycen wartości pojazdów i kosztorysów w ramach zgłaszanych szkód komunikacyjnych.

  • Weryfikowanie kosztów napraw pojazdów samochodowych.

  • Analiza i sporządzanie dokumentacji szkodowej od strony technicznej.

  • Prowadzenie negocjacji i kontakt z klientem w sprawach technicznych.

  • Kontrola szkód od strony technicznej i rozpatrywanie reklamacji.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu techniki samochodowej, eksploatacji pojazdów i ruchu drogowego.

  • Umiejętność kosztorysowania napraw blacharsko-lakierniczych.

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z techniczną likwidacją szkód komunikacyjnych lub w firmie ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem.

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu i orientacja na klienta.

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne związane z motoryzacją lub eksploatacją pojazdów i maszyn (min. średnie).

To oferujemy

  • Pracę w charakterze stacjonarnego Rzeczoznawcy.

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę oraz system premiowy.

  • w obecnej chwili możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze – decyzja należy do Ciebie,

  • Wdrożenie na stanowisko pracy - przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje.

  • Świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę Mulitsport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, program Rodzina LINK4.

  • Kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Młodszy Specjalista ds. Technicznej Likwidacji Szkody – Rzeczoznawca

(nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)

Przewiń do profilu firmy