Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Technicznej Likwidacji Szkody – Rzeczoznawca

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WYBIERZ FIRMĘ,
    KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA KSZTAŁTOWAĆ

    Dynamicznie rozwijająca się firma LINK4, lider ubezpieczeń direct w Polsce, laureat nagrody Great Place to Work 2018, zwycięzca rankingu na Najlepszego Pracodawcę w Polsce w 2013, 2014, 2016 w kategorii duże firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

    (nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)
    Miejsce pracy: Warszawa

    TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

    • dokonywanie ocen technicznych, wycen wartości pojazdów i kosztów napraw w ramach zgłaszanych szkód komunikacyjnych prostych
    • weryfikowanie kosztów napraw pojazdów samochodowych
    • sporządzanie dokumentacji technicznej

    Śmiało do nas aplikuj

    top

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie techniczne związane z motoryzacją lub eksploatacją pojazdów i maszyn
    • podstawowa wiedza z zakresu techniki samochodowej, eksploatacji pojazdów i ruchu drogowego.
    • znajomość podstaw programów: Audatex, Eurotax, Info-Ekspert
    • doświadczenie na stanowisku związanym z techniczną likwidacją szkód komunikacyjnych lub w firmie ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • pracę w charakterze stacjonarnego Rzeczoznawcy
    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
    • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

    LINK4 to miejsce, gdzie PASJA spotyka się z pracą. Obejrzyj filmik o LINKowych pasjonatach

    ZOBACZ NASZ FILM!