Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. technicznej obsługi nieruchomości

  • Elbląg, Giżycko, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 17.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Specjalista ds. technicznej
    obsługi nieruchomości
    Obszar działania: Warmińsko-Mazurskie (Białystok, Giżycko, Elbląg, Przasnysz)

    Opis stanowiska

    Prowadzenie nadzoru technicznego nad zasobem mieszkaniowym, w szczególności:

    • wykonywanie przeglądów technicznych,
    • dokonywanie czynności związanych z przyjmowaniem/zdawaniem lokali, w tym ocena stanu technicznego, ustalenie stopnia zużycia wyposażenia, sporządzenie protokołów i zakresów prac remontowych,
    • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA PRO,
    • zbieranie ofert na roboty budowlane i usługi niezbędne do właściwego funkcjonowania nieruchomości oraz przygotowywanie projektów umów w powyższym zakresie,
    • nadzorowanie, kontrolowanie, odbiory prac remontowych i realizowanych usług niezbędnych do właściwego funkcjonowania nieruchomości,
    • prowadzenie i przechowywanie dokumentacji w tym Książki Obiektu Budowlanego,
    • przygotowanie dokumentacji technicznej w ramach procedur zamówień publicznych.

    Planowana data zatrudnienia grudzień 2018 r./styczeń 2019 r.

    Wymagania

    • wykształcenie: średnie lub wyższe
    • doświadczenie w latach: min. 3 lata
    • uprawnienia budowlane ­bezwzględnie wymagane,
    • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office, NORMA PRO – bezwzględnie wymagane,
    • prawo jazdy kat. B,
    • pożądane cechy kandydata: umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy, sumienność, rzetelność,
    • mile widziany samochód prywatny (rekompensta kosztów w formie ryczałtu samochodowego).

    Oferujemy

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pakiet socjalny, pakiet opieki medycznej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.