Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technicznej Obsługi Nieruchomości - Konserwator

WSPÓLNY DOM HUBERT DEPTUŁA sp. z o.o.

3 5006 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie nieruchomości w pełnej sprawności technicznej

  • wykonywanie czynności konserwacyjnych i naprawczych

  • współpraca z administracją nieruchomości

  • zgłaszanie usterek gwarancyjnych do dewelopera

  • monitorowanie działania systemów grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

  • organizowanie działań naprawczych w sytuacjach awaryjnych

  • wsparcie obsługi awarii obiektów

  • wykonywanie przeglądów roboczych budynków i terenów zewnętrznych

  • wykonywanie prac konserwacyjnych instalacji wodno-kanalizacyjnej, CO i armatury sanitarnej

  • rozruch i wyłączanie kotłowni

  • wykonywanie przeglądu i ocena stanu wyposażenia technicznego budynku

  • kontrola i ocena sprawności urządzeń pomiarowych m. in. wodomierzy, liczników gazowych itp.

  • regulacja samozamykaczy, drzwi, zamków

  • współpraca ze służbami technicznymi oraz podwykonawcami

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w technicznej obsłudze nieruchomości jako konserwator budynku

  • prawo jazdy kat. B

  • własny samochód

  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

To oferujemy

  • pracę w firmie o wysokich standardach obsługi klienta

  • stanowisko w doświadczonym zespole i przyjazną atmosferę pracy

  • możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego, szkolenia

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowę o pracę na cały etat lub umowa B2B

O nas

Zajmujemy się kompleksową obsługą techniczną budynków. Więcej na http://www.konserwator24.pl