Oferta pracy

Specjalista ds. technicznej obsługi obiektu

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu remontów, modernizacji i bieżącej eksploatacji obiektu

  • Podejmowanie działań mających na celu naprawę usterek budynku zgłaszanych przez użytkowników

  • Nadzór nad firmami technicznymi, serwisami i podwykonawcami (serwis przeciwpożarowy, sprzątający, dezynsekcyjny itp.)

  • Zarządzanie kontraktami z firmami zewnętrznymi

  • Sprawdzanie statusu utrzymania budynku produkcyjnego (z wyłączeniem obszarów procesowych)

  • Współpraca z działem BHP w zakresie związanym z bezpieczeństwem i ochroną przeciwpożarową

  • Doradztwo w zakresie utrzymania obiektu i jego modernizacji

  • Nadzorowanie pracy pracowników ochrony

  • Prowadzenie książki obiektu budowlanego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie / zawodowe lub wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Uprawnienia przeciwpożarowe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – przynajmniej 2 lata

  • Znajomość polskiego prawa związanego z zarządzaniem obiektami

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • transport pracowniczy

  • stołówka pracownicza/karta lunchowa

  • elastyczne godziny (pracownicy biurowi)

  • przyjazna atmosfera

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • możliwość rozwoju osobistego

  • dofinansowanie do telefonu

  • premie roczne lub półroczne

  • dodatek do paliwa dla managerów

  • PPK

  • podwyżki roczne

  • nagrody okazjonalne

  • dodatek do pracy zmianowej

  • bonus świąteczny

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o. o. jest częścią SK Group, jednej z największych firm w Korei Południowej. Grupa SK składa się z 114 firm, które dzielą wspólną markę SK. Firma produkuje m.in. separatory do akumulatorów litowo-jonowych (LiBS), wyświetlacze obrazów i urządzenia informatyczne. Planujemy stać się liderem na światowym rynku elektroniki i materiałów informacyjnych poprzez zwiększenie swojej konkurencyjności w obecnej działalności, w tym LiBS i FCW (Flexible Cover Window).

Od naszych pracownikow oczekujemy silnej motywacją do osiągania najwyższych celów, śmiałości w przełamywaniu istniejących ram oraz chęci do rozwijania własnych kompetencji. W SK dzielimy się naszymi poglądami oraz prowadzimy otwartą dyskusję, której celem jest wspólne rozwiązywanie problemów.

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby stać się częścią nowego projektu w Dąbrowie Górniczej. Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć to przedsięwzięcie oraz pracować w firmie, która będzie liderem na światowym rynku LiBS, to zachęcamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy

Ważne informacje

  • Docelowym miejscem pracy będzie Dąbrowa Górnicza (Tucznawa)

  • Więcej informacji o naszej firmie oraz procesie rekrutacji znajdziesz na naszym profilu oraz oficjalnej stronie internetowej: http://eng.skinnovation.com/company/skiet.asp

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim klikając w przycisk aplikowania

  • Pragniemy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami