Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technicznej Obsługi Posprzedażowej - Nieruchomości

RWGW S.A.

  • Ruska 23, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

RWGW S.A.

Ruska 23

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa zgłoszeń reklamacyjnych i gwarancyjnych;

  • weryfikacja oraz koordynacja prac polegających na usuwaniu usterek zgłaszanych przez klientów;

  • koordynowanie procesu przygotowania lokali do sprzedaży i obsługi posprzedażowej;

  • przeglądy przedodbiorowe mieszkań;

  • czynny udział w procesie przekazywania lokali mieszkalnych;

  • nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych prac na rzecz klienta;

  • kontakt z klientem i firmami współpracującymi z Generalnym Wykonawcą;

  • współpraca z zarządcą oddanych do użytkowania inwestycji;

  • archiwizacja dokumentacji;

  • współpraca z działem Inwestycji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowanie budownictwo lub zarządzanie nieruchomościami )

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w budownictwie mieszkaniowym lub utrzymaniu zasobów mieszkaniowych;

  • znajomość przepisów prawa budowlanego;

  • umiejętność pracy z wymagającym Klientem, wysoka kultura osobista;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy;

  • samodzielność, dokładność, systematyczność;

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w młodym i ambitnym zespole.

O nas

Grupa Republika Wnętrz jest wrocławskim deweloperem działającym od 2004 r. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, a w swoich realizacjach mamy zarówno kameralne budynki, jak i projekty dużych osiedli. Na terenie Wrocławia oraz w okolicach zrealizowaliśmy już 8 prestiżowych inwestycji i mamy w ofercie kolejne.

Jesteśmy zespołem ludzi, których zawodowo i prywatnie łączy pasja do budowania i projektowania nieruchomości. Do naszej pracy podchodzimy z zaangażowaniem i rzetelnością, zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby i pomysłu. Dzięki temu, możemy skutecznie wspierać naszych klientów w realizacji planów oraz spełnianiu marzeń.