Specjalista ds. technicznej obsługi posprzedażowej

LeasingTeam Group

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, lidera w produkcji wysokiej klasy produktów łazienkowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. Technicznej Obsługi Posprzedażowej

Twój zakres obowiązków

  • rozpatrywanie reklamacji klientów

  • obsługa posprzedażowa i doradztwo techniczne

  • doradztwo w zakresie dużych projektów

  • koordynacja wsparcia, zlecania prac i rozliczenia z zewnętrznymi partnerami serwisu technicznego

  • prowadzenie szkoleń technicznych dla instalatorów

  • dbanie o terminową walidację produktów na polskim rynku z odpowiednimi biurami technicznymi tj. ITB czy PZH

  • ścisła współpraca z zespołem marketingu i sprzedaży

Wymagania pracodawcy

  • min.2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie techniczne lub umiejętność czytania rysunku technicznego

  • znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • komunikatywność i zdolności organizacyjne

  • dobra znajomość MS Office, SAP ( dodatkowy atut)

  • zaangażowanie, otwartość, odpowiedzialność za powierzone zadania

  • doświadczenie w branży sanitarnej będzie dobrym atutem

  • prawo jazdy kat.B

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem bonusowym

  • ubezpieczenie zdrowotne LUXMED

  • dodatkowe świadczenia urlopowe

  • ubezpieczenie NNW

  • karta Multi Sport

  • praca w stabilnej, rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Przewiń do profilu firmy