Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Techniczno – Handlowych

  • Katowice, Gliwice, Zabrze, Częstochowa, Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma „Marat” Sp. z o.o., z siedzibą w Rybniku,

    poszukuje
    na terenie województwa śląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Zabrze

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne lub marketing, handel,
    • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
    • silna motywacja na realizację celów sprzedażowych i determinacji w pokonywaniu trudności,
    • samodzielność, systematyczność i dynamika w działaniu, przede wszystkim samodyscyplina,
    • prawo jazdy kat. B,
    • gotowość do wyjazdów na terenie Polski,
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym pozwalającym na swobodną komunikację oraz znajomość programu CRM będzie dodatkowym atutem,
    • mile widziane szkolenia z zakresu komunikacji, negocjacji, obsługi klienta.

    Zakres obowiązków:

    • realizacja założonych planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
    • prezentacja oferty firmy u potencjalnych klientów,
    • prowadzenie rozmów handlowych z klientami,
    • budowanie długoterminowych relacji z Klientami,
    • rozbudowanie i utrzymanie bazy Klientów,
    • wdrażanie nowych produktów,
    • udział w szkoleniach produktowych, targach i ciągłe rozszerzanie wiedzy na temat oferty firmy,
    • monitorowanie i analizowanie podległego rynku oraz działań konkurencji.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • motywacyjny system wynagradzania – pensja stała oraz prowizja uzależniona od efektów pracy,
    • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska – samochód służbowy, laptop, telefon,
    • możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego,
    • wsparcie Kadry Zarządzającej,
    • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
    • pracę w przyjaznej atmosferze,
    • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Zachęcamy do składania swoich CV osoby z lekkim lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania
    lub na adres
    „MARAT” Sp. z o.o.
    ul. Brzezińska 8a
    44-203 Rybnik
    z dopiskiem województwa, na które składane jest CV

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.