Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

SPETECH Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

SPETECH Sp. z o.o.

Szyprów 17

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie ofert techniczno-handlowych dla klientów: znajomość asortymentu, obsługa zapytań, kalkulacje ofert
  • Budowa i utrzymanie relacji z klientem: głównie kontakt mailowy i telefoniczny, od czasu do czasu wyjazdy na rozmowy handlowe, wizje lokalne, pomiary, nadzory montażowe, itp.
  • Współpraca z innymi działami firmy przy przygotowywaniu ofert
  • Tworzenie dokumentacji rysunkowej CAD
  • Nie jest niezbędne doświadczenie we wszystkich powyższych obszarach - wszystko pokazujemy i wszystkiego uczymy

Nasze wymagania

  • Język angielski / poziom komunikatywny
  • Komunikatywność, kreatywność, poczucie humoru
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znajomość rysunku technicznego

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub handlowe oraz doświadczenie w branży związanej z produkcją, sprzedażą lub remontami produktów technicznych lub inżynieryjnych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Rozwój osobisty w firmie będącej liderem w swoim segmencie posiadającej dział techniczny i rozwoju, laboratorium badawcze
  • Przyjazny system adaptacji do nowego stanowiska i szkoleń wstępnych – indywidualne podejście do potrzeb
  • Możliwość rozwoju w oparciu o własne aspiracje i dostępną siatkę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pracę w dynamicznym zespole zbudowanym w oparciu o pozytywną i swobodną atmosferę – mówimy sobie po imieniu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dostęp do wyposażonej kuchni

Cześć. Kiedy czytasz ten tekst my właśnie z wykorzystaniem najnowszych technologii dostarczamy nasze produkty do największych zakładów przemysłowych w Polsce i na świecie. Chcesz dołączyć do prężnie rozwijającej się, innowacyjnej firmy będącej liderem w swojej branży? Zapraszamy!

SPETECH to spółka inżynierska założoną w 1988 roku w Bielsku-Białej, zaliczana do grona największych producentów i dostawców wysokoparametrowych uszczelnień przemysłowych w Polsce o parametrach spełniających wysokie wymagania jakościowe. Firma za cel stawia sobie nieustanny rozwój swojej działalności poprzez dostarczanie swoim klientom innowacyjnych, jakościowych i bezpiecznych produktów. W ramach swojej działalności w dziedzinie uszczelnień SPETECH współpracuje z takimi firmami jak W.L.Gore and Assoc., SGL Technik, AES Engineering Ltd.

Specjalista ds. Techniczno-Handlowych, Szyprów 17, Bielsko-Biała