Oferta pracy

Specjalista ds. techniczno-handlowych

WANAS MAREK WASZKIEWICZO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma WANAS - producent rekuperatorów poszukuje osób na stanowiska:

Opis stanowiska:

  • Praca na terenie kilku województw
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert, organizacja spotkań handlowych
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Budowanie trwałych relacji z klientem i umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu
  • Wykształcenie techniczne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • Silna motywacja do pracy i determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość dowolnego języka obcego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży sanitarnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz motywacyjny system prowizyjny
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • Szkolenia sprzedażowe, produktowe, wyjazdy integracyjne

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy