Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. techniczno – handlowych

Hahn Kolb PolskaO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów, w celu nawiązania relacji handlowych i sprzedażowych z potencjalnymi nabywcami naszego asortymentu

  • Realizacja sprzedaży na określonym planem poziomie

  • Doradztwo techniczne u klientów

  • Planowanie, przygotowanie, realizacja wizyt handlowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Realizacja sprzedaży końcowej

  • Zlecanie obsługi transakcji do działów: serwisu, logistyki

  • Opieka posprzedażowa nad klientem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek studiów: mechanika i budowa maszyn

  • znajomość zasad obróbki skrawaniem, metrologii

  • silna motywacja do realizacji stawianych celów

  • umiejętność samodzielnego działania

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole

  • home office

  • szkolenia krajowe i zagraniczne

  • atrakcyjne wynagrodzenie silnie powiązane z osiąganymi wynikami

  • (podstawa + prowizja)

  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon i komputer

  • samochód służbowy do celów prywatnych

  • umowa na czas nieokreślony, po okresie próbnym (3 miesięcznym)