Specjalista ds. Techniczno - Handlowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Arkońska 6, 80-387 Gdańsk, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-08-08
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2019-09-07)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

    SPECJALISTA DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zadania:

    • Samodzielna wycena produktów z oferty AAMD (drzwi, bram, ślusarka stalowa)
    • Doradztwo techniczne
    • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej
    • Współpraca z działem realizacji
    • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Dokładność i skrupulatność
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Doświadczenie w branży stolarki budowlanej oraz znajomość programów do wycen stolarki
      (MB CAD, LogiKal) będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • System motywacyjny uzależniony od wyników
    • Pakiet benefitów pracowniczych
    • Wewnętrzne szkolenia techniczne i produktowe
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop)

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku "Aplikuj" w temacie maila proszę podać nazwę stanowiska.