Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. techniczno-handlowych

AEA TECHNIQUE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne oraz wsparcie w doborze rozwiązań optymalnych dla potrzeb klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie rozmów handlowych oraz prezentacji i testów urządzeń u klientów
  • Wsparcie techniczne klientów w zakresie instalacji, uruchomienia i eksploatacji urządzeń
  • Obsługa klientów firmy oraz utrzymywanie z nimi pozytywnych relacji

Nasze wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie techniczne (mile widziani absolwenci kierunków automatyki, elektroniki, mechatroniki, energetyki, inżynierii środowiska)
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub profesjonalnej obsłudze klienta
  • Doświadczenie w branży pomiarów i automatyki lub podobnej
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Mile widziane

  • Miejsce zamieszkania w obrębie miejsca pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód, oprogramowanie CRM
  • Szkolenia techniczne, produktowe i handlowe, krajowe oraz zagraniczne
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz kontakt z nowoczesną techniką
  • Kartę Multisport
  • Zajęcia doszkalające z języka angielskiego
  • Pracę w bardzo przyjaznym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy

AEA TECHNIQUE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, dystrybutor przyrządów do pomiarów i sygnalizacji parametrów mediów przemysłowych (przepływ, poziom, temperatura, ciśnienie, właściwości fizyko-chemiczne) poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. techniczno-handlowych.

Specjalista ds. techniczno-handlowych, Gliwice