Ta oferta pracy jest nieaktualna od 716 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.07.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eletechnika Polska Sp. z o.o.

    ELETECHNIKA Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem największej francuskiej grupy techniczno-doradczo-handlowej E.T.N. zatrudniającej ponad 700 osób w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie

    Zakres obowiązków:

    • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów.
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
    • Przygotowanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji.
    • Reprezentowanie firmy na zewnątrz.
    • Kompleksowa realizacja zamówień.
    • Utrzymywanie relacji z dostawcami.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu automatyki, elektrotechniki lub elektroniki.
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (czytanie not katalogowych ze zrozumieniem).
    • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny).
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Znajomość rynku automatyki, elektroniki i elektryki.
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Poszukujemy osoby:

    • zorganizowanej,
    • komunikatywnej,
    • samodzielnej,
    • rzetelnej,
    • otwartej,
    • chętnej do pogłębiania swojej wiedzy technicznej.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim.
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Szkolenia techniczne.
    • Miłą atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich CV w języku angielskim i polskim klikając w przycisk "APLIKUJ".

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELETECHNIKA Polska sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ELETECHNIKA Polska sp z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Obroki 77. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.