Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. techniczno – handlowych

Hahn Kolb PolskaO firmie

  • Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów, w celu nawiązania relacji handlowych i sprzedażowych z potencjalnymi nabywcami naszego asortymentu.
  • Realizacja sprzedaży na określonym planem poziomie.
  • Doradztwo techniczne u klientów.
  • Planowanie, przygotowanie, realizacja wizyt handlowych.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Realizacja sprzedaży końcowej.
  • Zlecanie obsługi transakcji do działów: serwisu, logistyki.
  • Opieka posprzedażowa nad klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Dobrze widziana znajomość zasad obróbki skrawaniem, metrologii.
  • Silna motywacja do realizacji stawianych celów.
  • Umiejętność samodzielnego działania.
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy.

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole.
  • Pracę mobilną + home office.
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon i komputer.
  • Samochód służbowy do celów prywatnych.
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa na czas nieokreślony, po okresie próbnym (3 miesięcznym).
  • Prywatną opiekę medyczną.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Wiodący na polskim rynku dostawca narzędzi, w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukuje właściwych kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. techniczno – handlowych.

Specjalista ds. techniczno – handlowych, Koszalin