Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Techniczno – Handlowych

  • Lędziny, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy do naszego zespołu:
    (cała Polska)
    Miejsce pracy: Lędziny (okolice)
    Nr referencyjny: 1/2/Tech/19

    NITOWANIE TO NASZA PASJA!

    Oferujemy najwyższej klasy produkty, wsparcie techniczne, zapewniamy ciągłość dostaw, prowadzimy profesjonalny, autoryzowany serwis narzędzi pneumatyczno - hydraulicznych. Sprawdzone wyroby i usługi, dobre przygotowanie techniczne to nasza wizytówka.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, powiększamy zespół handlowców.

    OCZEKUJEMY, że:

    • masz techniczne wykształcenie (budowa maszyn, AKPiA, materiałoznawstwo) lub doświadczenie w tym zakresie,
    • chcesz się uczyć i rozwijać,
    • nie boisz się wyzwań,
    • masz prawo jazdy, bo naszych Klientów trzeba odwiedzać,
    • jesteś osobą dobrze zorganizowaną,
    • swobodnie obsługujesz pakiet MS Office,
    • ponadto, jeśli posługujesz się językiem angielskim, będzie to dodatkowym atutem.

    Główne zadania na stanowisku:

    • prezentacje i szkolenia z zakresu oferowanego asortymentu,
    • dobór komponentów i rozwiązań bezpośrednio u klienta,
    • budowanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami oraz dbanie o klientów już aktywnych,
    • penetracja rynku polskiego.

    Zapewniamy:

    • umowę o pracę,
    • brak korporacyjnej atmosfery,
    • krajowe i zagraniczne szkolenia,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny.

    Prosimy o zamieszczenie w temacie e-maila nr referencyjnego: 1/2/Tech/19

    Wszystkim Kandydatom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.