Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. techniczno - handlowych

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Zajmujemy się sprzedażą hurtową sieci zewnętrznych i materiałów instalacyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonych kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr ref.: Sph/L/XII.2017

Miejsce pracy: Lublin

Zadania realizowane na stanowisku pracy:

  • obsługa klientów oraz doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • budowanie relacji handlowych z klientami oraz dostawcami
  • negocjowanie warunków sprzedaży
  • wprowadzanie na rynek nowego asortymentu
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższe - mile widziane techniczne lub branżowe
  • znajomości branży sieci zewnętrznych – mile widziane
  • umiejętności utrzymania wysokich standardów obsługi klienta
  • umiejętności pracy w zespole
  • praktycznej znajomości Ms Office
  • wysokiej kultury pracy i samodzielności w działaniu
  • dynamizmu, zaangażowania i motywacji

Wybranym kandydatom zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę ciekawą i pełną wyzwań
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego
klikając w przycisk:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o uwzględnienie w CV następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2016 r., poz. 922) ."