Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. techniczno-handlowych

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Winda-Warszawa Sp. z o.o.

Firma „Winda-Warszawa” działa na rynku od 1988 roku. Jest największą polską firmą produkcyjną oraz liderem rynku warszawskiego w świadczeniu usług modernizacji i wymiany starych dźwigów na nowe. Sukcesywnie powiększa również portfolio urządzeń instalowanych w nowym budownictwie. Flagowy produkt EkoWinda® powstał w wyniku wieloletniej pracy zespołu projektowego i szybko zrewolucjonizował rynek dźwigowy. Liczne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia przyznane przez różne kapituły oraz zadowoleni klienci potwierdzają wysoką jakość oferowanego produktu.

„Winda-Warszawa” zajmuje czołowe miejsce w branży dźwigowej i bez trudu konkuruje z producentami zachodnimi. Firma reprezentuje w 100% polski kapitał, zatrudnia ponad 110 osób, instaluje bądź modernizuje ponad 300 dźwigów rocznie, posiada w stałej konserwacji ponad 2,7 tys. urządzeń dźwigowych, produkuje samodzielnie ok. 70% podzespołów na terytorium Polski – pozostała cześć jest wytwarzana w specjalistycznych zakładach dźwigowych za granicą.

Miejsce pracy: Piaseczno
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: M/03/2015

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klienta
  • tworzenie ofert i kosztorysów
  • analiza projektów budowlanych i przedsięwzięć inwestycyjnych
  • aktywne współuczestnictwo w prowadzeniu działań marketingowych

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera oraz pakietów biurowych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • nienaganna prezencja
  • prawo jazdy kategoria B
  • chęć do nauki i rozwoju osobistego

Oferujemy:

  • pracę w młodym i pogodnym zespole
  • zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży techniczno-budowlanej
  • pakiety socjalne i medyczne
  • miejsce pracy: Piaseczno

Mile widziane:

  • zainteresowanie techniczne / budowlane
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • pomysłowość i umiejętność rozwiązywania problemów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Winda - Warszawa z siedzibą w Warszawie."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się