Oferta pracy

Specjalista ds. techniczno – handlowych

Marat Sp. z o.o. O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów sprzedażowych na powierzonym terenie,

  • budowanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami,

  • utrzymanie istniejącej bazy klientów oraz jej rozwój,

  • poszerzanie palety produktów u klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne,

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży i doradztwie w zakresie produktów technicznych (wymagany bezpośredni kontakt z klientem końcowym),

  • nastawienie na realizację celów,

  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • SAMODYSCYPLINA, ORGANIZACJA CZASU PRACY,

  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność i zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • rozwój zawodowy (wiedza techniczna, branżowa, produktowa),

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia od sprzedaży,

  • pracę pełną wyzwań związaną z profesjonalną obsługą klientów, sprzedażą rozwiązań i produktów dla działów Utrzymania Ruchu i Produkcji w zakładach przemysłowych,

  • udział w szkoleniach produktowych,

  • dofinansowanie do kart Multisport,

  • podstawowa opieka medyczna,

  • dla każdego handlowca do dyspozycji jest samochód służbowy, smartfon, laptop.

Marat Sp. z o.o.

Grupa MARAT jest grupą spółek o wieloprofilowym zakresie działalności, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksowe dostawy najwyższej jakości produktów dla wielu gałęzi przemysłu.

Przewiń do profilu firmy