Specjalista ds. techniczno-handlowych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 26.06.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 26.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jeśli jesteś osoba ambitną, lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz, aby efekty twojej pracy przekładały się na wynagrodzenie - jest to oferta dla Ciebie

    Firma WANAS producent rekuperatorów poszukuje osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Przygotowywanie ofert, organizacja spotkań handlowych
    • Realizacja planów sprzedaży
    • Budowanie trwałych relacji z klientem i umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie

    Wymagania:

    • Min. 2 letnie doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy
    • Wykształcenie techniczne
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
    • Silna motywacja do pracy i determinacja w realizacji celów sprzedażowych
    • Wysoka kultura osobista
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość dowolnego języka obcego
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży sanitarnej,

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz motywacyjny system prowizyjny
    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
    • Szkolenia sprzedażowe, produktowe, wyjazdy integracyjne

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)."