Oferta pracy

Specjalista ds. techniczno-handlowych

Grupa Ekoenergia Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Ekologia. Gdy jedni o niej mówią, my o nią dbamy!
Misją naszej firmy jest stworzenie wspólnie lepszego jutra dla następnych pokoleń . Możemy to zrobić dbając w każdym obszarze naszej rzeczywistości o środowisko naturalne. I tak właśnie działa  w sektorze budowlanym Grupa Ekoenergia sp. z o.o. Specjalizujemy się w stosowaniu nowoczesnych, wysoce zaawansowanych technicznie rozwiązań instalacyjnych, energooszczędnych i ekologicznych z wykorzystaniem Odnawialnych Źródeł Energii. Dzięki naszej pracy budynki uzyskują wysokie efekty oszczędności cieplnej oraz ekonomicznej, w efekcie czego zapotrzebowanie obiektu na energię cieplną zmniejsza się radykalnie. Spółka pozyskuje większość realizacji na rynku zamówień publicznych, wśród których dominują zadania obejmujące budownictwo pasywne oraz modernizacje  cieplne obiektów użyteczności publicznej

Wierzymy, że w Grupie jest siła, dlatego też w naszej codziennej pracy stawiamy na ludzi, współpracę i partnerstwo w drodze po lepsze – ekologiczne jutro naszego otoczenia.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analizowanie rynku przetargów i zamówień publicznych
  • przygotowywanie ofert i wycen
  • wysyłanie zapytań a także kontaktowanie się z kontrahentami
  • koordynacja wielobranżowa
  • promowanie marki i budowanie korzystnego wizerunku firmy na rynku
  • bieżące raportowanie z przebiegu prac

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe. Najchętniej widziane – Inżynieria Środowiska lub Energetyka
  • zdolności handlowe i umiejętność rozwiązywania problemów
  • wymagane min 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • biegła umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • obsługa komputera, w szczególności biegła znajomość programów biurowych ( pakiet Office) w tym arkuszy kalkulacyjnych
  • samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność
  • umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziana znajomość specjalistycznych programów graficznych typu AutoCAD oraz programów do tworzenia kosztorysów

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • pracę wśród ambitnego zespołu
  • możliwość poszerzania wiedzy oraz doświadczeń podczas pracy przy innowacyjnych projektach
  • dobre warunki płacy oraz pracy, odpowiadające reprezentowanym kompetencjom
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy