Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1209 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. techniczno-handlowych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-04-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Elbi-Wrocław Sp. z o.o zajmuje się od 15 lat dystrybucją i serwisem urządzeń do przemysłu tworzyw sztucznych. Więcej informacji o działalności naszej firmy znajdą Państwo pod adresem www.elbi.com.pl.

    SPECJALISTA ds. techniczno-handlowych

    Miejsce pracy: Poznań

    zachodnia Polska (wielkopolskie)

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa klientów stałych
    • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z klientem
    • Obsługa handlowa i marketingowa klientów

    Wymagania:

    • Preferowane wykształcenie o profilu technicznym
    • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu budowy urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych lub podobnych
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność szybkiego przyswajania zagadnień technicznych
    • Łatwość nawiązywania kontaktów, budowy relacji, podejmowaniu decyzji
    • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (wsparcie techniczne i szkolenia u producenta)
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Pakiet szkoleń produktowych w tym także poza granicami kraju
    • Pracę w zgranym i młodym zespole
    • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, komórka)
    • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (pensja stała + prowizja)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem i listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku Aplikuj.