Specjalista ds. Techniczno-Handlowych - Projektant - Branża Szalunkowa

AMEKOR RENTAL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Amekor Rental z ponad 10 letnią tradycją oraz blisko dwudziestoletnim doświadczeniem kadry. Naszą wiedzę, zdobytą podczas obsługi różnorodnych inwestycji budowlanych w zakresie wynajmu i sprzedaży systemów szalunkowych chcemy kontynuować i poszerzać poprzez nowo otwarty oddział we Wrocławiu. Tym samym serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zakres zadań:

  • opracowywanie przedmiarów i projektów technicznych deskowań (szalunków) dla budownictwa kubaturowego,
  • przygotowywanie zestawień materiałowych przy współpracy z Biurem Obsługi Klienta i Logistyki,
  • wykonywanie ofert techniczno – handlowych sprzedaży i wynajmu deskowań,
  • kontakt z klientami i kadrami budów w sprawach związanych z przygotowaniem projektów i ofert.

Oczekiwania:

  • wykształcenie związane z branżą budowlaną, mile widziane absolwent/ka lub student/ka Budownictwa,
  • praktyczna znajomość AUTOCAD-a  oraz  pakietu MS Office (Excel, Word itd.),
  • efektywna organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu obowiązków,

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie z ponad 10 letnią tradycją i blisko dwudziestoletnim doświadczeniem kadry,
  • szkolenie przygotowujące do prawidłowego wykonywania powierzonych zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • przyjazne warunki pracy w otwartym zespole,
  • odpowiednie narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy