Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. techniczno - handlowych

ENERGETYKA SOLARNA ENSOL sp. z o.o.

  • Piaskowa 11
    Racibórz, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Piaskowa 11

Racibórz

Firma Energetyka Solarna jest czołowym producentem techniki solarnej w Polsce i Europie oraz Generalnym Wykonawcą instalacji fotowoltaicznych i solarnych.
Od kilkunastu lat na bazie naszej produkcji kolektorów słonecznych a także kolektorów hybrydowych zbieraliśmy doświadczenie odnośnie parametrów pracy, procesów starzenia oraz optymalnej wydajności kolektorów termicznych i modułów fotowoltaicznych, które wykorzystujemy przy projektowaniu i budowie instalacji solarnych i fotowoltaicznych w Polsce oraz Europie - jako Generalny Wykonawca takich inwestycji.
Przez kilkanaście lat równolegle z produkcją urządzeń, mocno rozwijaliśmy dział projektowy oraz serwisowo – wykonawczy.
Realizowane przez nas budowy instalacji solarnych i fotowoltaicznych charakteryzowały się innowacyjnością rozwiązań i jak pokazuje ich wieloletni monitoring – osiąganymi wyższymi od zakładanych uzyskami energii.

www.ensol.pl

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przygotowywanie ofert przetargowych
  • Koordynacja współpracy z podwykonawcami i inwestorami
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej: projektowej, powykonawczej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe  lub wykształcenie średnie techniczne

Mile widziana: znajomość branży oze, podstaw prawa zamówień publicznych.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznym, młodym zespole – dział fotowoltaiki
  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne