Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. techniczno-handlowych

SITIRA sp. z o.o.

  • Rumia

    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie koncepcji obiektów (2D i 3D)

  • opracowywanie ofert;

  • współpraca z klientami, dostawcami i wykonawcami;

  • nadzór techniczny nad realizowanymi projektami;

  • rozwijanie i wdrażanie nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • praktyczna znajomość programów typu: AutoCad, Revit, Robot;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość języka angielskiego;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

O nas

Sitira Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się projektowaniem i budową obiektów dla branży rolno-spożywczej w zakresie magazynowania zbóż i innych materiałów sypkich.