Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. techniczno-handlowych

Clima Gold sp. z o.o.O firmie

  • Krzemowa 4, Rumia
    Rumia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Clima Gold sp. z o.o.

Krzemowa 4

Rumia

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie urządzeń oraz dobór podzespołów, w celu zapewnienia poprawnej realizacji założonych procesów technicznych dla wskazanych wytycznych, w oparciu o programy doborowe.

  • Dbanie o konkurencyjność i innowacyjność realizowanych doborów oraz projektowanych, nowych urządzeń poprzez optymalizację oraz wyszukiwanie i wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych.

  • Nieustanne poszerzanie swojej wiedzy z zakresu ciepłownictwa, chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji oraz znajomości rozwiązań stosowanych i wprowadzanych na rynek.

  • Wsparcie merytoryczne przedstawicieli handlowych oraz weryfikacja poprawności doboru technicznego tworzonych przez nich ofert.

  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: inżyniera środowiska, klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, energetyka).

  • Wiedza techniczna z zakresu zasad działania urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz umiejętność czytania rysunków technicznych.

  • Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku.

  • Biegła obsługa komputera, w tym także MS Excel oraz Auto CAD.

  • Dokładność, skrupulatność i wysokie umiejętności analityczne.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość programów doborowych firm z branży HVAC będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie.

  • Wsparcie merytoryczne od pracowników firmy w realizacji powierzonych zadań.

  • Szkolenia produktowe doskonalące umiejętności.