Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. techniczno – handlowych

  • Dobra (pow. policki), Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka Noratel Polska należy do jednych z wiodących Europejskich producentów wysokiej jakości transformatorów dostosowanych do wymagań klienta. Od 50 lat dostarczamy transformatory i produkty pokrewne do wielu wiodących firm w przemyśle energetycznym. Wyroby można znaleźć w wielu miejscach na całym świecie, od statków i pociągów do turbin wiatrowych, schodów ruchomych, dźwigów, falowników słonecznych, lodówek i urządzeń medycznych. Większość produktów jest dobrze znana ze względu na wysokie standardy wydajności, niezawodności, bezpieczeństwa oraz konkurencyjnych cen. Główne centrum Produkcyjno - Dystrybucyjne znajduję się w Północno – Zachodniej części Polski w miejscowości Dobra Szczecińska.

    Jesteśmy skoncentrowani na klienta, jakości i konkurencyjności firmy. Dążymy do osiągnięcia naszych celów, przez kompetentnych i zmotywowanych pracowników.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów:

    Dział: Sprzedaży
    Miejsce pracy: Szczecin (okolice), Dobra (pow. policki)

    OPIS STANOWISKA:

    • aktywne pozyskiwanie i bieżąca obsługa Klientów firmy,
    • sporządzenie ofert, przyjmowanie zamówień, fakturowanie,
    • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych urządzeń,
    • wspomaganie pracy Regionalnych Kierowników Sprzedaży,
    • promocja firmy i jej produktów, uczestnictwo w targach.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne - elektrotechnika i pokrewne,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
    • wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
    • dobra organizacja pracy własnej,
    • uczciwość, zaangażowanie i dyspozycyjność,
    • umiejętność pracy w zespole.

    CO OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • terminowe wynagrodzenie,
    • zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • dobrą atmosferę w pracy,
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • realną możliwość rozwoju,
    • benefity pozapłacowe,
    • prywatną opiekę medyczne w preferencyjnej cenie,
    • ubezpieczenie na życie.

    Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Noratel Sp. zo.o. ul. Szczecińska 1k, 72-003 Dobra Szczecińska”