Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. techniczno-handlowych w Dziale Wsparcia Technicznego

Grupa Kęty SA

  • Kęty

    Kęty, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne dla klientów Grupy KĘTY w zakresie projektowania i produkcji profili aluminiowych

  • Analiza zapytań ofertowych pod kątem możliwości wykonania oferty

  • Przygotowanie danych do kalkulacji dla nowych uruchomień / projektów

  • Uczestnictwo w wizytach techniczno-handlowych u klientów krajowych i zagranicznych

  • Współudział w opracowywaniu i wdrażaniu technologii produkcji profili aluminiowych

  • Prezentowanie klientom produktów oraz technologii stosowanych w Grupie KĘTY

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki Metalurgia, Przeróbka plastyczna, Budowa maszyn)

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania typu CAD (preferowane SolidWorks i/lub DraftSight) oraz pakietu Office

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Min 2-letnie doświadczenie techniczne/doradcze w branży produkcji profili aluminiowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i innowacyjność

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do częstych podróży krajowych i zagranicznych

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • zajęcia językowe w godzinach pracy

  • pracowniczy program emerytalny

  • szkolenia oraz kursy

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny

  • dla dzieci pracowników (paczki mikołajkowe, bony okazjonalne, dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Grupa KĘTY S.A. jest nowoczesną firmą o globalnym zasięgu, oferującą klientom najwyższą jakość produktów oraz przejrzyste i uczciwe zasady współpracy. Przypadający na ostatnie 30-lecie okres dynamicznego rozwoju pozwolił nam stworzyć prężny holding przemysłowy osiągający przychody ze sprzedaży na poziomie 3,5 mld PLN, współpracujący z klientami z ok. 60 krajów na całym świecie, utrzymujący jednocześnie status największego w Polsce dostawcy profili i komponentów aluminiowych oraz tworzonych na ich bazie systemów aluminiowych dla budownictwa, a także lidera w produkcji materiałów opakowaniowych i łatwo recyklingowalnych folii polipropylenowych w Polsce. Segment Wyrobów Wyciskanych obejmuje produkcję i sprzedaż profili i komponentów aluminiowych wykorzystywanych m.in. przez branże budownictwa i konstrukcje, motoryzacja i transport drogowy, kolejnictwo, elektrotechnika, inżynieria, AGD.

Przewiń do profilu firmy