Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. techniczno - handlowych

INTER-NICCO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Inter-Nicco Sp. z o.o. Sp.k. to firma zajmująca się wdrażaniem na polski rynek nowoczesnych technologii związanych z ochroną środowiska, jak również dystrybucją części eksploatacyjnych do pojazdów ciężarowych oraz maszyn.

Jesteśmy w Polsce wyłącznym przedstawicielem i posiadamy w ofercie wysokiej jakości:

  • Rozdrabniacze stacjonarne i mobilne
  • Spalarnie odpadów medycznych/niebezpiecznych oraz komunalnych
  • Budowa i modernizacja zakładów unieszkodliwiania, przetwarzania odpadów (linie sortownicze, sita etc).

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie relacji z nowymi dostawcami i odbiorcami oraz rozwijanie rynku sprzedaży
  • Wykonywanie podstawowych prac serwisowych tj. wymiana oleju, filtrów, przeglądy maszyn, napawanie wałów (bez remontów)
  • Stały kontakt z obecnymi klientami i podtrzymywanie z nimi relacji handlowych
  • Rozeznanie potrzeb klienta oraz doradztwo techniczne w zakresie projektowanej inwestycji
  • Udział w montażu i uruchomieniu urządzenia u klienta oraz w szkoleniu personelu klienta
  • Raportowanie wyników pracy
  • Wyjazdy służbowe
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w projektach przemysłowych, budowy maszyn i infrastruktury
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • Łatwość w budowaniu sieci kontaktów i utrzymaniu długofalowych relacji z klientami firmy
  • Umiejętność utrzymania wysokich standardów obsługi klienta
  • Uprawnienia spawalnicze
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Poszukujemy osoby z północnej Polski (obsługa handlowa – Polska północna, obsługa serwisowa – cała Polska).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o prace po okresie próbnym
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • Stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi
  • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon, narzędzia serwisowe)
  • Otwartość na inicjatywę i kreowanie nowych pomysłów
  • Wyjazdy szkoleniowe za granicę

Ogłoszenie archiwalne