Oferta pracy

Specjalista ds techniczno-handlowych

Grupa Eltron Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych i pozasprzedażowych

  • Efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży

  • Profesjonalna i kompetentna obsługa Klienta

  • Pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientem

  • Skuteczne prowadzenie negocjacji

  • Wdrażanie nowych projektów

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Opracowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • Znajomość i realizacja planów sprzedażowych

  • Umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi Klienta

  • Doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku (mile widziane w branży elektrycznej)

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy zespołowej

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • pikniki rodzinne

  • szkolenia zewnętrzne

Czego możesz się u nas spodziewać ?

Oddział Handlowy Grupy Eltron to miejsce, w którym oferujemy Klientom produkty różnych kategorii branży elektrycznej zapewniając nieprzeciętną jakość i ogromną dostępność.

GRUPA ELTRON to firma specjalizująca się w 4 sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS

Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od sprzedaży produktów i urządzeń elektrycznych, po projektowanie, doradztwo i wykonawstwo elektryczne.

Do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów z duszą handlową chętnych do nauki naszej branży, którzy w ramach rozwoju będą profesjonalistami na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy