Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. techniczno - handlowych

WOLFTEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

WOLFTEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Buforowa 125

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie statusu otwartych zamówień u krajowych i zagranicznych dostawców,
  • wsparcie działu handlowego,
  • wystawianie faktur oraz pozostałych dokumentów handlowych,
  • kontrola atestów hutniczych oraz sporządzanie ich odpisów,
  • kontrola rysunków technicznych,
  • zlecanie i nadzorowanie cięcia u podwykonawców.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra/bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • obsługa programu AutoCad będzie dodatkowym atutem,
  • podstawowa wiedza z zakresu metaloznawstwa będzie dodatkowym atutem,
  • otwartość i komunikatywność w relacjach międzyludzkich.

To oferujemy

  • pakiet medyczny Luxmed,
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego na terenie firmy,
  • uznaniowe premie roczne,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • pracę w młodym zespole, przyjemnej atmosferze,
  • kursy i szkolenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • roczna premia
  • specjalistyczne szkolenie branżowe
  • pakiet Luxmed

WOLFTEN prowadzi sprzedaż nieżelaznych wyrobów hutniczych m.in. ze stopów tytanu, niklu, wolframu, molibdenu i aluminium. Poza sprzedażą podstawowych wyrobów hutniczych w formie prętów, arkuszy blach i rur świadczymy usługi obróbki oraz cięcia. Obsługujemy klientów m.in. z branży lotniczej (posiadamy certyfikację lotniczą AS9120), militarnej, petrochemicznej oraz chemicznej. Nasza firma działa na rynku od 13 lat, rozpoznawalna jest jako rzetelny i kompetentny partner handlowy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.wolften.pl

Specjalista ds. techniczno - handlowych, Buforowa 125, Wrocław