Oferta pracy

Specjalista ds. techniczno-zakupowych

Herbapol Lublin S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lubawa, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Od powstania firmy w 1949 roku, misją Herbapol-Lublin S.A. jest czerpanie inspiracji
z natury i dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości.
Jako lider rynku syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, zielonych,
funkcjonalnych i czerwonych nieustannie pracujemy nad rozwojem portfolio,
zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami konsumentów.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników umiejętnie łączymy
tradycję z nowoczesnością, zdobywając zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów.

W związku z rozwojem parku maszynowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Lubawa

Opis stanowiska:

  • organizacja przestrzeni wokół zakładu
  • nadzór nad zakupem artykułów niezbędnych do produkcji, np. zakupem węgla
  • zarządzanie zespołem pozaprodukcyjnym
  • organizowanie i koordynowanie pracy w podległym magazynie
  • nadzór nad zakupem sezonowych owoców

Wymagania:

  • obsługa pakietu Microsoft Office – szczególnie Excel
  • dokładność i odpowiedzialność
  • kompetencje menadżerskie
  • zaangażowanie, chęć do pracy
  • książeczka sanitarno-epidemiologicznej lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • do wynagrodzenia możliwość premii
  • opieka medyczna
  • rabat w firmowym sklepie „Smaczna herbata”
  • możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy