Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Technicznych

  • Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Choroszcz, Czarna Białostocka, Dąbrowa Białostocka, Grajewo, Hajnówka, Łapy, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kolno, podlaskie
  • Specjalista
  • 13.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Assiduus (z łac. wytrwały) to firma świadcząca usługi doradcze, której priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowej architektury finansowej umożliwiającej stabilny wzrost na lata. Grupa Assiduus zatrudnia zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, oferujących wsparcie we wszystkich istotnych filarach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw.

    ASSIDUUS Energia to zespół specjalistów świadczących kompleksowe usługi w obszarze doradztwa i wykonawstwa w zakresie: OZE ze specjalizacją w obszarze fotowoltaiki, efektywności energetycznej oraz opracowania dokumentacji technicznej dla klientów firmowych w tym przedsiębiorstw, JST, uczelni wyższych.

    ASSIDUUS CONSULTING w imieniu ASSIDUUS ENERGIA poszukuje kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

    Miejsce pracy: cała Polska

    od idealnego kandydata oczekujemy:

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego (techniczne bądź środowiskowe) lub w trakcie studiów,
      (preferowane kierunki energetyczne/środowiskowe/budowlane),
    • Doświadczenia - przynajmniej 1 rok w zakresie realizacji projektów dot. analiz,
      opinii i dokumentów technicznych w OZE i energetyce (mile widziane doświadczenie w obszarze farm fotowoltaicznych),
    • Umiejętności sprawnego posługiwania się narzędziami informatycznymi w zakresie MS Office,
    • Podstawowej wiedzy z zakresu budownictwa i prawa budowlanego,
    • Wiedzy z zakresu energetyki i prawa energetycznego,
    • Czynnego prawa jazdy kat. B,
    • Umiejętności pracy w zespole oraz kreatywności,
    • Umiejętności techniczne i analityczne,
    • Orientacji na działanie i wyniki,
    • Chęci rozwoju i zdobywania nowej wiedzy.

    Mile widziane:

    • Uprawnienia UDT OZE,
    • Uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie Eksploatacji bądź Dozoru,
    • Uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej,
    • Umiejętność lub doświadczenie w pracy z programem PVSOL lub podobnym dot. projektowania i przygotowania koncepcji wykonawczych dla klientów.

    zakres obowiązków:

    Zakres obowiązków:

    • Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła oraz innych rozwiązań dot. OZE:
      • sporządzanie ofert dla Klientów Indywidualnych, firm, biznesu (farmy fotowoltaiczne),
      • przygotowywanie projektów koncepcyjnych i wizualizacji w programie PV SOL lub podobnym.
    • Weryfikacje możliwości zastosowania określonych rozwiązań technicznych dla Klientów pozyskanych przez departament sprzedaży,
    • Merytoryczny kontakt (telefoniczny i osobisty) z Klientami Spółki celem przedstawienia technicznych rozwiązań po dokonanej weryfikacji,
    • Udział w spotkaniach z Klientami w celu technicznego wsparcia departamentu sprzedaży,
    • Opracowywanie niezbędnych wniosków, analiz, opinii i dokumentów technicznych,
    • Mile widziane umiejętności i uprawnienia do przygotowywania i sporządzania audytów termomodernizacyjnych.

    co oferujemy:

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie z dodatkową prowizją w intensywnie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach Grupy Kapitałowej Assiduus,
    • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
    • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.
    CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ?
    CZEKAMY NA CIEBIE!

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”. Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z grupy kapitałowej Assiduus. Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/