Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technicznych

ROSINSKI PACKAGING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja realizacji podjętych działań, zmierzających do udoskonalania produkcji.

  • Prowadzenie ewidencji i analizy produkcji

  • Koordynacja oraz ocena jakości i terminów wykonania zadań powierzonych pracownikom firmy oraz zleconych firmom podwykonawczym

  • Zbieranie, zestawianie i analizowanie ofert oraz sporządzanie umów na realizację

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (będzie sprawdzana podczas rozmowy)

  • Praktyczna znajomość programu AutoCad oraz Microsoft Office (będzie sprawdzana podczas rozmowy)

  • Komunikatywność

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz sumienność

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków.

Mile widziane

  • Doświadczenie związane z organizacją pracy w zakładach produkcyjnych

  • Doświadczenie w realizacji procesów inwestycyjnych z obszaru maszynowego oraz branży budowlanej

To oferujemy

  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju i zwiększenia kwalifikacji

  • dobrą atmosferę współpracy w dziale inżynierskim

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne)

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatną opiekę medyczną