Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych

Kessel Sp. z o.o.

Innowacyjna 2

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne menedżerów handlowych pracujących w terenie w zakresie wiedzy specjalistycznej,

  • doradztwo techniczne dotyczącego doboru i właściwości produktów firmy Kessel dla różnych grup klientów (projektanci, instalatorzy, architekci),

  • rejestrowanie zapytań ofertowych,

  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych,

  • wdrażanie i praca w systemie CRM,

  • praca w programie SAP,

  • współpraca z menedżerem produktu w zakresie zdobywania aktualnej wiedzy technicznej.

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe – inżynieria sanitarna lub doświadczenie w doradztwie technicznym bądź wykonawstwie instalacji sanitarnych,

  • doświadczenie w pracy w systemach informatycznych CRM,

  • mile widziana znajomość programu SAP,

  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • umiejętność kontaktów interpersonalnych,

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole w firmie o znanej i cenionej marce produktów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szereg szkoleń w kraju i za granicą,

  • pakiet prywatnej ochrony zdrowia,

  • kursy językowe,

  • możliwości rozwoju zawodowego.

Kessel Sp. z o.o. jest wiodącym producentem systemów odwodnień. W ofercie znajdują się wpusty, przepompownie, separatory i urządzenia przeciw zalewowe. Dystrybucja prowadzona jest na terenie całego kraju za pośrednictwem wyspecjalizowanych sieci hurtowni. W terenie działa zespół doradców. Siedziba w podwrocławskich Biskupicach Podgórnych, została rozbudowana w ostatnim czasie o jednostkę produkcyjną, by jeszcze lepiej obsługiwać bieżące potrzeby lokalnego rynku i kooperacje zagraniczne. Na miejscu znajduje się administracja, sale ekspozycyjne, logistyka i dział szkoleń.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem Specjalista ds. technicznych; poprzez przycisk APLIKUJ.

ul. Innowacyjna 2

Biskupice Podgórne

55-040 Kobierzyce