Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych - branża instalacyjna

HYDROSOLAR Sp. z o.o. DOLNY ŚLĄSK

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalne doradztwo i sprzedaż asortymentu branży instalacyjnej

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • monitoring rynku inwestycji budowlanych

  • optymalizację stanów magazynowych we współpracy z działem zakupów

  • budowanie długofalowych relacji z kluczowymi dostawcami branży instalacyjnej

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży branży instalacyjnej

  • dobrej znajomości lokalnego rynku

  • wykształcenie min średnie - mile widziane branżowe

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • odpowiedzialność za działania i zaangażowanie w pracę

To oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie

  • możliwość realizacji działań biznesowych w firmie będącej liderem na rynku w branży instalacyjnej

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • szereg szkoleń, wspierających Twój rozwój merytoryczny i kompetencyjny

  • możliwość stałego rozwoju w strukturach sprzedaży lokalnej oraz ogólnopolskiej

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • karty Multisport i pakiety medyczne

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Zajmujemy się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych i sanitarnych. Chętnie rozpoczniemy współpracę z osobami ambitnymi, chcącymi poszerzać swoje umiejętności, wiedzę oraz które chcą zasilić szeregi Naszej Spółki.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.